قوانین و مقررات

همراه گرامی سایت گفتگوی ادیان، تالار گفتگو سایت محلی برای تمرین و اجرای عملی گفتگوهای سازنده، احترام آمیز و توأم با مدارا و دوستی است، به همین علت مقرراتی در نظر گرفته شده است تا هر چه بیشتر فضای محبت و دوستی فراهم شود. مقررات تالار گفنگو در سه بخش تنظیم شده است که به شرح زیر می باشد:

لحن و محتوای مطالب :

1. کاربران در هنگام ثبت نام از کلمه مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. استفاده از کلمات نامناسب و یا نام شخصیتهای معروف (سیاسی، مذهبی، هنرمندان و ...) ممنوع است و در صورت عدم رعایت از ثبت نام معذور خواهیم بود.

2. کاربران در هنگام ارسال نظرات خود در تالارهای گفتگو از کلمات مناسب استفاده نمایند. توهین، افترا، حملات شخصی و تمسخر افراد مجاز نیست. در صورت رعایت نکردن این مورد پس از تذکر توسط مدیران سایت، دسترسی کاربر به تالار گفتگو مسدود خواهد شد.

3. در مطالب ارسالی باید احترام به مقدسات و باورهای دینی سایرین محفوظ ماند، اسامی مقدسین ادیان دیگر با احترام برده شود، در صورت عدم رعایت این موارد دسترسی کاربر به تالار گفتگو مسدود خواهد شد.

4. هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی خود بشودغیر مجاز است و در صورت تخلف بعد از تذکر از سوی مدیران سایت مطالب حذف خواهند شد.

5. به جز ارجاع های اطلاعاتی، استفاده از تالارهای گفتگو برای آگهی ها، شعارهای بی ربط، تبلیغات تجاری یا گروهی مجاز نیست و مدیر سایت آن را حذف خواهد کرد.

نظم و راحتی کار در تالارهای گفتگو :

1. لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات یا مطالب خود تالار مناسب با آن را انتخاب کنید.

2. در صورت امکان مطالب خود را به صورت فارسی تایپ نمایید.

3. لطفا برای جلوگیری از شلوغ شدن تالارهای گفتگو از ارسال مطالب غیر ضروری، پیام های تشکر، موضوعات تکراری یا مواردی به این شکل خودداری نمایید.

مسائل امنیتی :

1. مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خودشان بوده و قرار گرفتن مطالب در تالارهای گفتگو به معنای تأیید آن از طرف مدیران سایت نیست.

2. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از تالارها گفتگو استفاده نمایید. در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل، چت و یا هر طریق دیگری ارتباط برقرار کردید؛ سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

مقررات تالارهای گفتگو در طی زمان و رشد تالارها و همچنین پیشنهادات اعضا اصلاح یا تغییر خواهد کرد. لطفا اعضا آخرین مقررات را مطالعه نمایند.